Zirve Mantar

Mantar hakkında merak ettiğiniz her şey!

Hakkımızda

Şirketimiz tarım ürünleri, istiridye mantarı üretimi ve mantarhane malzemeleri satışı amacıyla 2017 yılında Zirve Mantar Tesis Kurulumu ve Üretimi adı altında Dursun Kabak tarafından Bartında kurulmuştur. Firmamız farklı markalarıyla ürün çeşitliliğini artırarak ürün satışı faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız Bartın’da kendi bünyesinde ve kurulumunu yaptığı müşterilerinden gelen istiridye mantarı ile beraber pazara aylık 1 ile 5 ton arasında istiridye mantarı sunmaktadır.

Devamını Oku

Genç Çiftçi Projesi Kampanyası

Türkiye’deki her iklim şartlarına uygun, tarım destekli genç çiftçi projeleri istiridye ve kültür mantarı tesisi şartnamelere uygun kurulur.

Üretim Danışmanlığı

Kaliteli kuruduğumuz üretim tesislerinde(istiridye ve kültür mantarı) üreticimize hem görsel(sosyal medya) hem de görüntülü görüşme aracılıyla üretimin bütün aşamalarında destek vermekteyiz.

Mantarhane Malzemeleri

Mantarhane kurulumunda gerekli olan; makaslı çadır, normal çadır, kanallı klima, salon tipi klima, split klima, nemlendirme sistemi çeşitleri, nozul sistemleri, ulv sistemleri, akıllı pano, normal pano, neme dayanıklı aydınlatma sistemleri, egsoz fan çeşitleri, salyangoz fan çeşitleri, karbondioksit ölçer sistemleri ve kompost asmak için askı sistemi, piramit sitemi, ranza sistemi gibi geniş ürün yelpazesine sahip ürünlerin tek tek satışı veya kurulumu yapılmaktadır.

Tesis Kurulumu

100 m2 mantarhane sisteminde 60.000 btu’lu inverter kanallı ya da on/off klima, makaslı ya da düz sistem 4 kat izolasyonlu çadır, 16 başlıklı nozul sistemi, 70 bar basınçlı, filtreli, 30 metre basınca dayanıklı hortumu, nozul başlıkları bulunan nemlendirme sistemleri, full otomasyon pano çeşitleri, normal pano çeşitleri, cep telefonu ile kontrol edilebilen pano çeşitleri, havalandırma çeşitleri, salyangoz fan ve egsoz fan çeşitleri, kompost asmak için askı sistemi, piramit sitemi, ranza sistemi kullanılarak kurulum yapılır.

  • Mehmet OKAN

    Zirve Mantar’ı internette dolaşırken buldum izlenimlerim ve araştırmalarım sonucunda gerçekten işlerini çok düzgün şekilde yaptıklarını gördüm ve sorduğum kişilerden olumlu yanıtlar aldım…

  • Veysel ILICAN

    Firmanınızın dürüstlüğü, güvenilirliği ve müşteriye olan saygısı her zaman tercih nedenim olmuştur. Daha çok büyüyüp, daha çok insana hizmet etmeniz dileğimizdir.

  • Mustafa EĞİLMEZ

    İşin ilk seferde doğru yapılmasına gösterdiğiniz özen ile hem müşterilerinizde hem de müşterilerimizde sağladığınız memnuniyet için sizleri tebrik eder, bu tutumunuzun devamını dilerim.