İstiridye Mantarı

Türkiye’nin 1 Numaralı istiridye mantar misel satış noktasıyız. Neden mi?

11 Yıldır istiridye mantarı yetiştiriciliği ile ilgili tüm herşeyin üretimini yapıyoruz. Ve en yüksek verime sahip en düşük fiyata siz müşterilerimize sunuyoruz.

İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği
Üretimlerimiz şöyle:
• istiridye mantarı
• istiridye mantar miseli (mantar tohumu)
• istiridye mantar kompostu
• istiridye mantarı hobby kiti (deneme kiti)

TAZELİK:
Istiridye mantar miseli alırken önceliğiniz tazeliktir. Mantar Miseli alındığındaki tazeliğini korumak ve siz müşterilerimize Gönül rahatlığıyla sunabilmek ise incelikli bir iş. Bu amaçla kurduğumuz misel üretim labaratuarı ve tedarik sistemimizle ürünlerimizi, Aras kargo güvencesi ile ülkemizin dört bir yanındaki müşterilerimize ulaştırıyoruz.
Türkiye’de bunu başarabilen tek satış noktasıyız ve bünyemizde kesinlikle tazeliğini kaybetmiş ürün bulundurmuyoruz.

ÇEŞİTLİLİK:
Mantar sektöründe tek olan mantar bilgi paylaşım platformumuz sayesinde, Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından temin ettiğimiz farklı türdeki mantar miselllerimizi, bütün müşterilerimize ulaştırabiliyoruz. Türkiye, çok çeşit Mantar türlerine sahip olmasının yanı sıra bir çok farklı mantar türüne de evsahipliği yapmaktadır. Bu doğal zenginliği, sizlere sunarak farklı alternatifler sağlıyoruz. Dahası ülkemizde olmayan Mantar çeşitlerini de dünyanın çeşitli noktalarından temin ederek mantar miseli ürün gamını zenginleştiriyoruz. KALİTE bütün müşterilerine güvenli ve sağlıklı ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu kapsamda balık kategorisinde; kültür-balık tesisleri ve çiftlikleri, uluslararası standartlarla periyodik olarak denetlenen ve sadece denetim sonuçları uygun olan firmalarla çalışmaktayız. Ayrıca bünyemizdeki ürünler, personellerimiz, mantar miseli saklama koşulları, kullanılan ekipman; düzenli aralıklarla denetlenmektedir. Böylelikle gıda güvenliği ve hijyen koşullarını garanti altına almaktayız.

SÜRDÜRLEBİLİRLİK:
Türkiye floryası ve doğamız sonsuz kaynaklar değiller ve onların bize sunduğu güzellikleri gelecek nesillerin de tatması gerektiğine inanıyoruz. Bu inançla dağlarımıza ve denizlerimize sahip çıkıyoruz. Çeşitli projelerle mantar nesillerinin devamı için yapılan çalışmalara destek oluyor, işletmemizde sadece yasak olmayan uygun mantar türlerini satışa sunuyoruz. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz birçok projemiz de devam etmektedir. Bu projelerden biri Akdeniz ve Karadeniz’deki mantar türleri güncellenerek mantarların ne zaman, hangi Şehirde çıktığı gözlemleniyor. Böylelikle; kirlenme, iklim değişikliği ya da aşırı toplama sonuçları analiz ediliyor.

HER ZAMAN EN İYİ FİYAT:
Kalitesi, türü, bölgesi bakımından en iyi ürünleri en uygun fiyatla sizlere sağlıyoruz. Ayrıca, özel ambalaj ve fiyatlandırmayla, profesyonel müşterilerimize de farklı çözümler sunuyoruz.

HİZMET:
Mantar miseli bölümümüzde aldığınız 250 kilo ve üzeri miseller özel bir fiyatlandırma ile sizlere sunuluyor. İstediğiniz miktarda istiridye mantar misellerini ambalajlanarak sevkiyat için hazır hale getiriyoruz. Tüm bu aşamalarda kalite ve hijyen standartlarını sıkı bir şekilde takip ediyoruz.