100 M2 Oda İçin Kültür Mantarı Nemlendirmesi

Kultür mantarı örtü toprağına sulama yapilmasi ve sulama sisteminin önemi: Kompost torbalarının 12- 15 günlük kuluçka süresinden sonra örtü toprağı serimi yapılır.Toprak serildikten sonra belirli periyotlarda örtü toprağına sulama ve ilaclama yapilir.Yapilacak ilaclamalar sulama suyuyla beraber kullanilir ve neticesinde su deposuna,hidrafor motora sulama tertibatına gerek vardir.Su deposu olarak 100 m2 alan icin 300 litre bir su deposu yeterlidir.Sulama yapilirken örtü toprağının yapisini bozmayacak sekilde hassas ve nazik yapilmalidir tamda burda hidrafor motorla istedigimiz su basincini ayarlayabilir ve gerekli olan sulama yi yapabiliriz. Sulama basliklarida ayarlanabilir ince su atan gerekli oldugunda oda yikamak icin işimizi gorecek özellikte olmalidir.

Fanların Zamanını Ayarlamak İçin Dijital Zaman Rolesi

Kültür Manatrı Nemlendirme Yapmak İçin Belirli Oranlarda Sulama Yapmak İçin Depo

Kültür Mantarı Sulama Tabancası

Kültür Mantarı İçin Hazır Panolar

Kültür Mantarı İçin Nemlendirme Yaparken Olması Gereken Hidrofor Sistemi

3 Replies to “100 M2 Oda İçin Kültür Mantarı Nemlendirmesi”

  1. Merhabalar.
    Net 140 metrekare evimin altını istiridye mantarı için ( torbalar asılacak) şekilde gerekli olan cihazların kabaca bir fiyatını yazarmısın?
    Ve unutmadan üçreti kredi kartına taksitlendirme yapabiliyor musunuz? Kolay gelsin.

    1. mrb kadir bey beton örme bir dükkan bodrum garaj vs yerlerde bizimle direk irtibata geçmenizi öneririz. nedeni havalandırma ve kiriş gibi ortada direk tarzı durumlarda oranın videosu gereklidir.mekanı görmeden fiyatı belirtmek çok sağlıklı olmuyor. aynı zamanda içerisinin m2 olarak net ölçüsü de bilinmediğinden kaç ton kapesitesine de belirleme şansımız da olmuyor.işin aslı bu…bizimle bu numaradan irtibata geçebilirsiniz.0544 468 1775

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir