100 M2 Oda İçin Kültür Mantarı Nemlendirmesi

Kultür mantarı örtü toprağına sulama yapilmasi ve sulama sisteminin önemi: Kompost torbalarının 12- 15 günlük kuluçka süresinden sonra örtü toprağı serimi yapılır.Toprak serildikten sonra belirli periyotlarda örtü toprağına sulama ve ilaclama yapilir.Yapilacak ilaclamalar sulama suyuyla beraber kullanilir ve neticesinde su deposuna,hidrafor motora sulama tertibatına gerek vardir.Su deposu olarak 100 m2 alan icin 300 litre bir su deposu yeterlidir.Sulama yapilirken örtü toprağının yapisini bozmayacak sekilde hassas ve nazik yapilmalidir tamda burda hidrafor motorla istedigimiz su basincini ayarlayabilir ve gerekli olan sulama yi yapabiliriz. Sulama basliklarida ayarlanabilir ince su atan gerekli oldugunda oda yikamak icin işimizi gorecek özellikte olmalidir.

Fanların Zamanını Ayarlamak İçin Dijital Zaman Rolesi

Kültür Manatrı Nemlendirme Yapmak İçin Belirli Oranlarda Sulama Yapmak İçin Depo

Kültür Mantarı Sulama Tabancası

Kültür Mantarı İçin Hazır Panolar

Kültür Mantarı İçin Nemlendirme Yaparken Olması Gereken Hidrofor Sistemi

2 Replies to “100 M2 Oda İçin Kültür Mantarı Nemlendirmesi”

  1. mrb havva hanım kullanılan malzemeye göre bu değişiyor. örneğin
   makaslı çadır 8*12 96 m2 12 ton kapasiteli makaslı çadır 4 katlı yalıtım 1 kalite çadır.
   60000 btu kanallı klima hava kanalları ile odanın içerisinde eşit bir şekilde ısıtma ve sogutma iklimlendirmesini sağlamak için..
   40×40 3mm L demir yani köşebent demir diye geçer 1 kalite ranza 12 ton kapasiteli esneme göçme vs yapmaz uzun ömürlüdür.
   otomasyon pano ile oda içerisinde iklim şartlarını sağlamamıza yarar.
   Havalandırma sistemi ile oda içeride eşit bir şekilde hava sirkilasyonunu sağlamamız için gereklidir. kültür mantarı için olmazsa olmazdır. hava sirkilasyonudur.
   sulama sistemi set sulama sistemi ile depomuzdaki suyumuzu belirli tanzikte ilaçlama yada sulama yaparken kullanmamıza yarar.
   aydınlatma sistemi neme dayanıklıdır.

   Genel toplam :51000 TL + kdv kuruyoruz kompost hariç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir